slider

Akce - Aktivní technologie Point To Point

29.09.2017

 

 

Optická brána - FWRIII-3105SFP-CW-N-DR

Tato domácí optická brána nabízí 4-portový switch 100/1000Mbps. Může pracovat v módu bridge, router nebo hybridním režimu. Její předností je automatický provisioning z DHCP serveru a dlouhý dosah WIFI. Poskytovatelé internetu mají možnost použít WAN port optický (SFP) nebo metalický (RJ45). Samozřejmostí je podpora IGMP snooping pro IPTV služby.

Technické parametry:

  • NAT/Bridge hybridní mód - např. 3 porty pro Router s Wi-Fi,
    4. port - SetTopBox
  • Autonegace 100/1000Mbps na WAN portu
  • Flexibilní auto provision schémata – z TR069 serveru a z DHCP serveru
  • IGMP snooping v1/v2 – pro IPTV
  • Combo 1Gbps WAN port + 4x LAN 10/100/1000Base/T RJ45
  • Volitelná základna pro zakončení kabelu, uložení ochrany sváru a pigtailu
  • Wi-Fi b/g/n 2,4GHz
  • Správa a monitoring pomocí SNMP, WEB
  • QoS – Rate limit, 802.1p priority & DSCP remarking
  • Řízení rychlosti

Media konvertor - MCT-3002SFP-DR

S tímto media konvertorem již nebudete mít nikdy starost převést optický signál na metalický. Vyznačuje se především malými rozměry a hravě si poradí s 1Gbps přenosovou rychlostí a ot Full duplex. Jeho DIP přepínači můžete nastavit např. Autonegaci, rychlost 10/100/1000Mbps, a to jak na portu optickém, tak 100/1000Mbps na portu metalickém. Lze v něm použít jakékoliv SFP včetně 155Mbps, které media konvertor neblokuje.

Technické parametry:

  • Konfigurace pomocí DIP přepínačů
  • Dostupný v provedení SFP, FiXED SC connector WDM, SM duplex fiber, MM duplex fiber
  • Řízení rychlosti
  • Malé rozměry 51x74x20 mm
  • Správa a monitoring v rackovém šasi – Vlan, QinQ, Module Reset, Monitoring
  • Transparentní pro VLAN
  • IEEE802.3 10/100/1000 BASE T, TX, X
  • Autonegace na TP portu
  • Spotřeba max 2,1W při 3,3V

SFP

SFP v gigabitovém provedení již nemůže být levnější. Lze dodat i pro většinu dostupných switchů a routerů v ČR, které mají transceivery blokované (Cisco, Juniper a pod.). Nabízíme nejrozšířenější vlnové délky.

Např.:

RA-S125-W31/55-LP-CX-D-CI(2 km) 1310/1550 nm cena 260,-Kč

RA-S125-W55/31-LP-CX-D-CI(2 km) 1550/1310 nm cena 315,-Kč

*Ceny platí při minimálním odběru 50 ks

Ze sortimentu dále nabízíme:

  • Vlnové délky (1470 - 1640 nm nebo metalické)
  • Konektory (SC, LC, RJ45)
  • Vzdálenosti (2 - 120 km)
  • Singlemode nebo multimode 
  • Duplex, BiDi, CWDM, DWDM
  • 100Mbps, 1,25Gbps, 10Gbps, 100Gbps CFP v LR provedení

Související články

Raycom staví na rozvoji trendy oblastí: DC, IoT a Smart Cities

Společnost Raycom byla založena v roce 2003 jako výhradní distributor telekomunikační divize Tyco Electronics. Především na pohled do budoucnosti jsme se ptali obchodního ředitele společnosti Raycom...

RaycomNS – Network server pod lupou

 S Josefem Křišťanem, Business Developer Managerem společnosti Raycom s.r.o., vám chceme přiblížit problematiku Network Serveru (NS). Jaký je rozdíl mezi data centrem, cloudem a NS? Datové...

Raycom s.r.o. se stal členem Czech Smart City Clusteru!

S řešením IoT (Internet of Things, Internet věcí) se setkáváme na každém kroku. Pomocí chytrých čidel můžeme monitorovat průjezdnost křižovatek, sledovat vláhu a podle toho pak...

Raycom s.r.o. se stal členem Czech Smart City Clusteru!

S řešením IoT (Internet of Things, Internet věcí) se setkáváme na každém kroku. Pomocí chytrých čidel můžeme monitorovat průjezdnost křižovatek, sledovat vláhu a podle toho pak...

kalendář akcí
Czechinno

Smart Business Festival 2017

24.10.2017 - 25.10.2017
SmartEnergyForum.cz / SolarniNovinky.cz

Smart Energy Forum

26.10.2017
Alternetivo

OPTIKA PODZIM 2017

1.11.2017
Arrow

Virtualization forum 2017

1.11.2017
Reliant Group

SpeedCHAIN

1.11.2017 - 2.11.2017
MKTI / IIK

Konference Tak ukaž

1.11.2017
Reliant s.r.o.

SpeedCHAIN 2017

8.11.2017 - 2.11.2017
Marketing Festival s.r.o

Marketing Festival 2017

9.11.2017 - 10.11.2017
Eva Škorničková / Deloitte

Intenzivní a interaktivní seminář GDPR

13.11.2017
Gopas

Java Days 2017

13.11.2017 - 14.11.2017
DellEMC

Dell EMC Forum 2017

14.11.2017
Internet Info

WebTop100

15.11.2017
Czech Smart City Cluster

Trendy evropské energetiky

21.11.2017
BusinessIT

Datová centra pro business 2017

23.11.2017
Terinvest

Amper 2018

20.3.2018 - 23.3.2018